$50
Використовуємо всю силу Figma на великих проектах та в е-commerce, щоб заощадити сотню годин та кілограми нервових клітин
7 уроків
3+ години
$120
Дизайн-workout — це короткі навчальні продукти, де 10% теорії та 90% практики. Головна особливість – ти можеш відразу використовувати це у своїх проектах.
Тим, у кого Figma – основний робочий інструмент
Тим, хто щойно познайомився з Figma і хоче зрозуміти всю силу інструменту
Тим, хто робить великі проекти та складні адаптації
Тим, у кого внесення правок займає занадто багато часу
Дизайн-командам, які розробляють великі портали і сервіси
Кому підійде цей Workout
Створення великих проектів зазвичай коштує дорого, але правки та нескінченні зміни можуть з'їсти всю вашу маржу та нерви. Ми через це проходили ще на Photoshop і багато років відточували процеси, аби мінімізувати втрати.

Але із приходом Figma все змінилося. Якщо почати правильно вести проект з першого фрейму та дотримуватися правил і законів, то адаптації або внесення правок клієнта щодо зміни кольору і шрифту займають хвилини, а не дні.

Тому, коли до нас приходить новий дизайнер, ми насамперед навчаємо його потенціалу Figma, щоб робити великі проекти у рази швидше за інших. На курсі ми пройдемо весь шлях створення багатосторінкового е-commerce від чистого аркуша до фінальної підготовки ховер-мапів та передачі на верстку.
Специфіка великих проектів
Короткий вступ до курсу: що і навіщо будемо розбирати. З чого розпочати підготовку ще до того, як відкрили Figma. Знайомимося з клієнтом та збираємо всю необхідну інформацію.
Програма
курсу
01. Що буде на курсі
Розкажемо з чого починати: про основні розміри екранів та сітки. Покажемо як працювати з кольорами та текстом, як прискорити взаємодію з ними.
02. Підготовка до роботи
Поговоримо, звідки та як черпати натхнення. Розробимо перші елементи та компоненти нашої концепції, попрацюємо з карткою товару, покажемо різні стани. Додамо реальний контент на сайт.
03. Створення концепції
Тонкощі передачі макетів клієнту, швидке внесення правок. Розробка UI kit, в якому будуть зібрані всі елементи та стани для того, щоб було зручно розробляти сайт та грамотно передати макети на розробку.
04. Презентація та розробка UI kit
Розповімо про логіку адаптації на прикладі декількох елементів, про зміну розмірів текстів та відступів. Покажемо, як доповнити наш UI kit.
05. Адаптація головної сторінки
Як побудувати процес? Як називати фрейми? Що робити, якщо макетів дуже багато? Як у них не заплутатися? Підкажемо, як не допускати поширених помилок плюс трохи інтерактиву та анімації.
06. Адаптація інших сторінок
Фініш! Фіналізуємо макети і позбавляємося всього зайвого. Повністю упорядковуємо наш UI kit. Розповідаємо про функцію коментування. Повністю передаємо сайт замовнику, за що в результаті отримуємо багато грошей!
07. Передача на верстку
Автори воркшопу
Ваня Тараненко
Senior UI-designer
Сергій Ковтун
Senior UI-designer
Женя Петрук
Chief Design Officer
Після цього міні-курсу ти зможеш:
Вартість та користь
Спростити собі життя дизайнера
Будувати базові дизайн-системи
Швидко адаптувати макети
Швидше працювати у Figma
Навчитися «раптово» вносити правки
Робити менше помилок у великих проектах
$120
Сьогодні
ціна для
тебе
$50
На першому ж великому проекті після проходження воркауту ти заощадиш собі десятки, а то й сотні годин. Це дуже вигідна пропозиція. Тобі потрібно лише застосувати наш досвід на практиці — і ти відіб'єш вартість курсу десятикратно. Це найвигідніша інвестиція для дизайнерів, які працюють з Figma і створюють великі проекти або e-commerce.
Подивись, що ми робимо у Figma
Залишились питання?
Навчання буде проходити онлайн чи офлайн?
Відео та завдання ти будеш отримувати онлайн. А ось виконання завдань вже потрібно буде перенести в реальне життя.
Чи будуть доступні записи вебінарів та стрімів?
Звісно. Навіть після завершення курсу ти зможеш повернутися до перегляду відео, щоб закріпити почуте.
Я можу повернути гроші, якщо мені не сподобається?
Це ми будемо обговорювати окремо. Але навіть якщо тобі незручно проходити курс зараз, у тебе залишаться всі доступи до відео і ти зможеш пройти його окремо.
Ми маємо ще багато чого цікавого для тебе:
ТОР-10 фішок роботи з Figma
Як створити креативний концепт?
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як вас звати
Ваш E-mail
Ваш телефон