$20
ТОР-10 фішок роботи у Figma, які прискорюють нашу роботу та роблять її легшою
10 уроків + бонус
2 години
$90
Дизайн-workout — це короткі навчальні продукти, де 10% теорії та 90% практики. Головна особливість – ти можеш відразу використовувати це у своїх проектах.
Тим, у кого Figma – основний робочий інструмент
Тим, хто щойно познайомився з Figma і хоче зрозуміти всю силу інструменту
Тим, хто робить великі проекти та складні адаптації
Тим, у кого внесення правок займає занадто багато часу
Для фрілансерів, які презентують макети клієнтам і фронтендерам
Кому підійде цей Workout
Ми попросили Креативного директора, Арт-директора та двох Senior-дизайнерів скласти свій особистий топ-10 інструментів, які вони щодня використовують у своїй роботі у Figma. Ми настільки фанати Figma, що могли б днями розповідати про фічі інструменту, але знаємо, що ти не маєш стільки часу. І тому ми зібрали найкраще — ТОП-10 наших фіч, які зроблять твою роботу у Figma ще приємнішою, ще швидшою, ще комфортнішою, ще і ще, і ще...
Як ми створювали курс
Усі дизайни складаються із примітивних фігур: прямокутник, еліпс, лінія. Під час цього уроку ми розповімо, як працювати з ними ще ефективніше. Тепер ти знаєш, як створювати нові форми для ефектного UI.
Програма
курсу
01. Примітиви
Розповімо все, що знаємо про початок дизайн-системи у Figma. Як стилі використовувати для великих проектів. Наприкінці – супер-лайфхак від нашого Senior-дизайнера про те, як заробити більше грошей тільки на знанні стилів. Вносити правки клієнта тепер набагато легше, і майже без мату.
02. Стилі в Figma
Гаряче про головне. У цьому уроку ми розповімо, як прискорити свою роботу у Figma в 10 разів, просто запам'ятавши деякі гарячі клавіші. Не всі, а лише найкорисніші. Реально в 10 разів, ми перевіряли.
03. TOP Hot Keys
Як забути про нескінченні спроби вибрати елементи, що знаходяться у групах. Як зручно переміщатися по макету та знаходити за секунди всі потрібні функції. Тепер у тебе буде менше метушні та більше дизайну.
04. Навігація по макету
Елементи всередині фрейму більше не будуть "кудись пропадати" при зміні розміру. Змінити сітку або роздільну здатність екрана – більше не проблема. Створюй ще гнучкіші проекти після уроку по constraints. Тепер ти не боятимешся тягнути свій фрейм — нічого не злетить.
05. Constraints
Майже таємне знання, яким не володіє навіть ФБР. Після цього уроку ти нарешті навчиш машину Figma робити за тебе нудну роботу: рахувати відступи, колонки і задавати однакові відступи без використання математики. Як сказав наш арт-директор: "Відрубайте палець, але не забирайте цю функцію!" — так сильно аутолейаути спрощують йому роботу.
06. Auto Layout
Як комфортно працювати над великими проектами, підтримувати цілісність, робити складні компоненти та не заплутатися у своїй бібліотеці. Заощаджує дні, коли ти створюєш великі проекти чи e-commerce.
07. Компоненти
Як урізноманітнити роботу з компонентами: змінити зовнішній вигляд блоку, щоб не загубився контент, зробити стани елементів управління, наочно показати клієнту, що відбудеться з кнопкою при наведенні. Коли ти навчишся це робити, ти станеш найулюбленішим дизайнером у Front-End.
08. Варіативність компонентів
Що, куди, як краще, що вибрати, чи можливо – це питання про формати, які підтримує і дозволяє експортувати Figma. Про них і розповімо у цьому уроку. Одного разу розібрався і користуєшся все життя.
09. Експорт у Figma
Поговоримо про анімацію, а ще про те, що змушує тремтіти всіх замовників. Мультики малювати не навчимо, але як припинити розповідати ідею на пальцях і привести в захват будь-якого клієнта — дізнаєшся. Тепер не потрібно буде пояснювати: «Ну, ось тут ніби прилетіло, а ось тут підлетіло...». Клієнт все побачить сам.
10. Анімація
Наш особистий топ плагінів для Figma. Серед тисяч варіантів ми вибрали чортову дюжину того, чим користуємось у щоденній роботі. Починаючи від простих із вибором фоток, не залишаючи інтерфейс Figma, закінчуючи автоматичною адаптацією макетів. Так, ми теж ледачі і хочемо, щоб машина робила за нас усю monkey job.
Бонус
Автори воркшопу
Ваня Тараненко
Senior UI-designer
Сергій Ковтун
Senior UI-designer
Оля Шевченко
Креативный директор
Женя Петрук
Chief Design Officer
Після цього міні-курсу ти зможеш:
Вартість та користь
Спростити собі життя дизайнера
Ефектно презентувати свою роботу
Швидко адаптувати макети
Швидше працювати у Figma
Навчитися «раптово» вносити правки
Робити менше помилок у великих проектах
$99
Сьогодні
ціна для
тебе
$20
Цей воркаут – наш бестселер. Вже через 1 день після його проходження, застосувавши наш досвід на практиці, ти відбиваєш його вартість. Це найвигідніша інвестиція для дизайнерів, які працюють з Figma.
Після покупки ти отримаєш:
Доступ до воркауту на 6 місяців
Безцінний досвід практиків
Бонус: плагін-пак
Подивись, що ми робимо у Figma
Залишились питання?
Навчання буде проходити онлайн чи офлайн?
Відео та завдання ти будеш отримувати онлайн. А ось виконання завдань вже потрібно буде перенести в реальне життя.
Чи будуть доступні записи вебінарів та стрімів?
Звісно. Навіть після завершення курсу ти зможеш повернутися до перегляду відео, щоб закріпити почуте.
Я можу повернути гроші, якщо мені не сподобається?
Це ми будемо обговорювати окремо. Але навіть якщо тобі незручно проходити курс зараз, у тебе залишаться всі доступи до відео і ти зможеш пройти його окремо.
Ми маємо ще багато чого цікавого для тебе:
Figma для e-commerce проектів
Як створити креативний концепт сайту?
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як вас звати
Ваш E-mail
Ваш телефон